spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Bekijk gastenboek
Toont 1 - 30 van 486 resultaten
Naam Bericht
Sophie

Geplaatst op Monday 20 November 2017, 17:44
Hi Ton,
Via deze weg wil ik je nog een keer bedanken voor de super rijlessen! Dankjewel voor je geduld en goede, duidelijk uitleg. Hierdoor ben ik in 1x geslaagd! Groetjes Sophie
 
Veerle van Ulden

Geplaatst op Monday 20 November 2017, 14:43
Ton, bedankt voor alle leuke en gezellige lessen! Ik heb met veel plezier bij je in de auto gezeten, maar nu mag ik dan eindelijk zelfstandig rijden!
Hartelijk dank voor alles!
 
Andert Hupkens

Geplaatst op Thursday 02 November 2017, 15:36
Ton, bedankt voor de leuke en leerzame lessen!!
 
Nina Hermanussen

Geplaatst op Monday 30 October 2017, 13:04
Ton,
Gelukkig ben ik ook in een keer geslaagd! En dat alles dankzij de fijne en leerzame lessen! Super bedankt!

Groetjes Nina Hermanussen
 
Lennox

Geplaatst op Friday 27 October 2017, 04:37
Ton bedankt voor de fijne en super leerzame lessen.
 
Wilma

Geplaatst op Tuesday 24 October 2017, 09:27
Ton bedankt voor de fijne rijlessen! En de gehaktballetjes in tomatensaus van het tankstation kun je nog halen als je moet tanken
 
Fleur Frenken

Geplaatst op Friday 20 October 2017, 10:08
Bedankt ton voor de leerzame lessen. Zo heb ik in een keer mijn examen kunnen halen!
 
Max Valkenborg

Geplaatst op Thursday 12 October 2017, 18:27
Bedankt Ton voor alle leuke en leerzame rijlessen!
 
Ivo

Geplaatst op Thursday 05 October 2017, 07:18
Ton bedankt voor de leuke en leerzame lessen! En dat frietje zigeunersaus ga ik nog eens eten :)!
 
Benthe Geelen

Geplaatst op Monday 18 September 2017, 11:01
Ton bedankt, veur de leuke en leerzame lessen!
 
Tijn

Geplaatst op Friday 15 September 2017, 07:20
Ton Bedankt veur de leuke en leerzame rielessen!

Gr. Tijn
 
Niels Stienen

Geplaatst op Tuesday 05 September 2017, 10:28
Ton, heel erg bedankt voor de leuke en vooral leerzame lessen.
 
Riëlle

Geplaatst op Monday 04 September 2017, 12:46
Ton, heel erg bedankt voor de leuke en goede rijlessen!

Groetjes Riëlle!
 
Nicky

Geplaatst op Thursday 31 August 2017, 15:32
Bedankt voor alle leuke en ook niet te vergeten goede lessen! Hierdoor ben ik gelukkig meteen bij de tussentijdse toets en het praktijkexamen in één keer geslaagd, bedankt Ton!!
 
Joey meesman

Geplaatst op Thursday 31 August 2017, 10:50
Heyy ton super bedankt voor het rijbewijs in 1 keer geslaagd bedankt
 
Iza

Geplaatst op Tuesday 22 August 2017, 07:46
Dag Ton!

Ik wil heel erg bedanken voor deze leerzame en grappige rijlessen. Mijn tussentijdse toets zullen wij niet snel vergeten haha :)

Ook ik ben geslaagd :D

Groeten Iza
 
Hans Sniekers

Geplaatst op Monday 24 July 2017, 10:04
Daag Ton,

Bedankt veur de leuke en leerzamen lessen en het aanlieren van mien autoopleiding ;) Nooit gedacht dat ich t toch in ein keer kos hoalen.
Zeker un aanrajer alse aan 't zeuken bus noa un riejschool.

Groeten,
Hans
 
Larissa

Geplaatst op Friday 21 July 2017, 10:51
Ton bedankt voor de leuke en leerzame lessen!
 
Samuel

Geplaatst op Thursday 13 July 2017, 20:47
E achter B in een dag gehaald bij Ton. Fijne rustige lessen, prima uitleg en een gezellige sfeer!

Bedankt!
 
Marco

Geplaatst op Wednesday 12 July 2017, 07:30
Ton, bedankt voor de super lessen!
 
Roger

Geplaatst op Tuesday 27 June 2017, 09:44
Ton bedankt voor de fijne en gezellige lessen!

groetjes Roger.
 
Roxanne van Extel

Geplaatst op Monday 19 June 2017, 10:39
Ton bedankt voor de leuke en leerzame lessen! In een keer geslaagd!
Groetjes Roxanne
 
kevin van eck

Geplaatst op Thursday 15 June 2017, 10:00
Bedankt Ton voor de leuke lessen van mijn aanhangerrijbewijs!
 
Nina Janssen

Geplaatst op Tuesday 06 June 2017, 07:57
Ton super bedankt voor de leuke en leerzame lessen, en het behalen van mijn rijbewijs!!

Groetjes Nina
 
Steffie

Geplaatst op Sunday 04 June 2017, 08:13
Ton, bedanktj veur de fijne lessen! groetjes Steffie
 
Wouter van heur

Geplaatst op Monday 29 May 2017, 15:50
Ton bedankt voor de leuke lessen en bedankt voor het behalen van mij scooterrijbewijs!!
 
Karel corstjens

Geplaatst op Monday 29 May 2017, 07:42
Hele goede rijschool in een keer geslaagd voor mijn examen PRIMA
 
Sem Wilms

Geplaatst op Thursday 18 May 2017, 10:31
In 1x geslaagd voor het autorijbewijs, hele leerzame en gezellige lessen gehad.
Bedankt Ton!
 
Zoe

Geplaatst op Friday 12 May 2017, 12:59
In 1x geslaagd door Ton !!! Hele fijne leerzame en gezellige lessen gehad! Bedankt Ton
 
Michelle Jeurninck

Geplaatst op Wednesday 03 May 2017, 13:44
Haa Ton,
In één x geslaagd voor mijn rijbewijs!! Geweldig. Héél erg bedankt voor de gezellige lessen. Op naar Bloemendaal...
Heel veel groetjes, Michelle
 

<< Begin < Vorige 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Volgende > Einde >>
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Webmaster