spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Bekijk gastenboek
Toont 90 - 120 van 471 resultaten
Naam Bericht
Rafke

Geplaatst op Wednesday 23 September 2015, 09:44
Gisteren voor de eerste keer geslaagd voor mijn rij-examen dankzij jou leuke maar natuurlijk vooral hele leerzame lessen.

Bedankt Ton!
 
Joey Geelen

Geplaatst op Tuesday 15 September 2015, 12:16
Pap & Bas ,

Bedankt allebei , voor de goede en leuke rijlessen , waardoor ik de éérste keer geslaagd ben.

Dankjewel , Joey
 
Michelle

Geplaatst op Monday 14 September 2015, 18:07
Bedankt voor de leuke eb leerzame lessen
 
Pim Hennissen

Geplaatst op Thursday 03 September 2015, 12:05
Ton bedankt voor de leuke, leerzame en erg gezellige lessen.

Groetjes,
Pim
 
Jan Hendrikx

Geplaatst op Wednesday 02 September 2015, 19:53
beste Ton,

bedankt voor je leuke, gezellige, leerzame, maar vooral geslaagde dagopleiding.

gr. jan
 
Mike

Geplaatst op Saturday 29 August 2015, 17:34
Haaa Ton,

Bedankt voor de leerzame lessen waardoor ik mijn rijbewijs in 1 keer haalde!

Mike
 
Roel Bremmers

Geplaatst op Thursday 20 August 2015, 16:36
Ton,

Bedankt voor de fijne lessen! Top-instructeur!
Vandaag mijn E achter B gehaald: een leuke, leerzame dag!!

Groetjes, roel
 
Yordi Hendriks

Geplaatst op Thursday 16 July 2015, 18:37
Hey Ton,

Bedankt voor de fijne rijlessen voor de aanhanger!

Mvg
Yordi hendriks
 
Gerard

Geplaatst op Wednesday 15 July 2015, 08:02
Ton,
Bedankt voor de super gezellige en leerzame rijlessen! Dankzij deze rijlessen heb ik meteen de eerste keer de tussentijdse toets en het praktijkexamen gehaald. Mega. Ik ga de gezelligheid zeker missen maar we zien ons vast en zeker nog in Thorn.

Groetjes, Gerard
 
mendy geelen

Geplaatst op Monday 06 July 2015, 17:23
Heel erg bedankt voor de leuke en leerzame rijlessen.

In een keer mijn theorie en- praktijkexamen gehaald, ik ben er super blij mee, nogmaals bedankt!

Groetjes, Mendy
 
Rick

Geplaatst op Saturday 04 July 2015, 10:01
Hey Ton,

Bedankt voor de lessen en de goede begeleiding.
Na twee keertjes toch geslaagd!

Groetjes Rick
 
Mike Evers

Geplaatst op Thursday 02 July 2015, 18:19
Hoi Ton,

Ik wil bas en jou bedanken voor de gezellige en leerzame rijlessen. Hierdoor heb ik in één keer kunnen slagen.

Bedankt en groetjes,
Mike
 
Joep joosten

Geplaatst op Thursday 02 July 2015, 17:22
Ha , ton

Bedankt veur de leuke leerzaame
Lessen en waas waal ein bietje regen
Maarja toch allebei geslaagd

Bedankt ton geelen

Joep en Dré joosten
 
Vera

Geplaatst op Monday 29 June 2015, 16:00
Hoi ton,

bedankt voor de leuke en leerzamen lessen!!
 
Romy

Geplaatst op Monday 29 June 2015, 12:36
Bedankt voor de goede & leerzame lessen!
 
Roy Custers

Geplaatst op Friday 26 June 2015, 20:53
Hoi Ton
Bedankt voor de goede lessen die ervoor gezorgd hebben dat ik in 1 keer geslaagd ben. Het was een fijne rijschool zeker een aanrader
 
Jacqueline

Geplaatst op Thursday 18 June 2015, 18:33
Mijn rijopleiding in 1 dag voor het E Rijbewijs.
1x Geslaagd....
Helemaal te gek..!!
Bedankt Ton voor de duidelijke uitleg.
Ik raad iedereen Ton Geelen aan..
 
Thijs van der Goot

Geplaatst op Monday 15 June 2015, 12:43
Hoi Ton,

Bedankt voor de fijne en leerzame lessen.
En ook nog de eerste keer mijn rijbewijs gehaald.

Groetjes Thijs
 
Lisanne

Geplaatst op Saturday 06 June 2015, 10:24
Hey ton en bas,

Bedankt voor alle leuke en leerzame lessen! En ook nog de eerste keer geslaagd!

Groetjes Lisanne
 
christian de vries

Geplaatst op Monday 11 May 2015, 15:48
Hé Ton

Super bedankt voor het behalen van het e-rijbewijs in 1 dag. Zonder jouw steun,rustige en fijne uitleg en support was het niet gelukt.

nu kunnen we veilig en met controller op vakantie.

Heel veel succes met de volgende rijleerlingen.

Groet,
Christian.
 
Misha Sonnensberger

Geplaatst op Friday 24 April 2015, 09:16
Hoi Ton,

Hartstikke bedankt voor de leuke en leerzame rijlessen. In 1 x geslaagd, helemaal te danken aan jou, klasse!

Groetjes Misha
 
joep van lier

Geplaatst op Monday 13 April 2015, 13:28
Hallo ton!
Badankt ton voor de fijne rustige uitleg!
Supper bedankt nu lekker scooteren!
Groetjes joep
 
Peter Vermeulen

Geplaatst op Wednesday 08 April 2015, 13:03
Hallo Ton!

Erg leuke en gezellige rijlessen. Heel erg bedankt!

groetjes Peter
 
Lucas Ritzen

Geplaatst op Monday 16 March 2015, 19:42
Hoi ton,

hartstikke bedankt voor de rijlessen. in een keer mijn rijbewijs behaald!

lucas

 
Yvette

Geplaatst op Friday 13 March 2015, 18:39
Ha ton,
Harstikke bedankt voor de leuke en leerzame lessen die ik op woensdagmiddag volgen mocht. Zeker een aanrader!! Veel succes verder :)
Groetjes
Yvette
 
Roy Ramaekers

Geplaatst op Friday 27 February 2015, 19:42
Vandaag rijbewijs BE gehaald. Dankjewel Ton voor de goede uitleg deze hele dag. Zonder jou was het zeker niet gelukt!!
 
Martijn Dijkstra

Geplaatst op Wednesday 25 February 2015, 19:13
Mijn rijbewijs in een keer gehaald! bedankt Ton!
 
Robert

Geplaatst op Friday 20 February 2015, 13:44
In 1 keer geslaagd voor het BE rijbewijs, super!
Met dank aan Ton Geelen, mijn derde rijbewijs alweer!

 
Jeroen

Geplaatst op Sunday 08 February 2015, 15:56
Ton, beter laat dan nooit, maar alsnog bedankt voor de goeie scooterrijlessen. Natuurlijk komen de autorijlessen er ook al bijna aan, ook als aanrader om deze bij Ton Geelen te doen.


 
Nina

Geplaatst op Friday 06 February 2015, 18:40
Bedankt voor de fijne rijlessen Ton & Bas, zeker een aanrader!

Groetjes, Nina
 

<< Begin < Vorige 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Volgende > Einde >>
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Webmaster