spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Bekijk gastenboek
Toont 60 - 90 van 479 resultaten
Naam Bericht
Joy

Geplaatst op Wednesday 25 May 2016, 18:07
Dankjewel voor de lessen!
Heb er heel veel van geleerd!
En nogmaals hartstikke bedankt voor je geduld!

Groetjes Joy
 
Lieke Onstenk

Geplaatst op Saturday 14 May 2016, 13:14
Bedankt voor de goede rijlessen

Groetjes Lieke
 
Paul

Geplaatst op Thursday 12 May 2016, 12:04
Bedankt voor de fijNederlandse lessen het examen ging top
 
Jill Geelen

Geplaatst op Monday 02 May 2016, 12:33
Ton, dankjewel voor de leuke en leerzame lessen. In 1x geslaagd voor mijn scooterrijbewijs.
 
Emiel Beurskens

Geplaatst op Friday 29 April 2016, 14:16
Ton Bedankt voor de begeleiding bij de lesuren van de aanhanger. En dit met het groot succes van in 1 keer slagen voor het aanhangerrijbewijs.
 
Anouk Steffanie

Geplaatst op Monday 18 April 2016, 12:06
Ton,
Super bedankt voor alle leuke en leerzame rijlessen! Mijn rijbewijs in 1 keer gehaald dus zeker een aanrader!
 
bram cuypers

Geplaatst op Monday 18 April 2016, 07:45
He ton,
Bedankt voor de lee4zame lessen, was altijd gezellig en natuurlijk in 1 x geslaagd, echt een AANRADER!!
gr.
 
linda palmen

Geplaatst op Thursday 07 April 2016, 17:38
Super! Vanmiddag mooi in 1x geslaagd voor mijn aanhangerrijbewijs. Dankje ton voor de goede begeleiding en de gezeligheid.

Gr Linda
 
Lester Peeters

Geplaatst op Thursday 31 March 2016, 15:44
Altijd gezellig bij Ton in de auto en kon met alles helpen. Heel flexibel met de tijden en de routes tijdens de rijlessen.
10/10, Als ik een aanhangwagen dinges moet hebben dan kom ik ook weer bij Ton.
 
rui haaijer

Geplaatst op Thursday 24 March 2016, 18:02
Hey ton bedankt voor de goede begeleiding het heeft super geholpen bij het slagen van mijn aanhangerrijbewijs.
 
Kim Lalieu

Geplaatst op Friday 18 March 2016, 20:35
Hoi Ton,
Super erg bedankt voor alle gezellige en leerzame lessen! In 1x geslaagd voor mijn praktijkexamen! 👏🏻
 
Bo Janssen

Geplaatst op Thursday 17 March 2016, 20:42
Hoi Ton,
Bedankt voor de leerzame lessen!
In 1x geslaagd voor mijn bromfietsexamen!
Super bedankt!
 
Sem Peeters

Geplaatst op Monday 14 March 2016, 19:32
Ton Geelen is een topper! Altijd hele gezellige en zeker leerzame lessen gehad! De gezelligheid ga ik missen haha, vandaag namelijk in 1x geslaagd voor mijn autorijbewijs.
 
Rick Berkvens

Geplaatst op Thursday 10 March 2016, 14:50
hoi ton,

laatst in een keer geslaagd voor mijn rijbewijs en nu in een keer geslaagd voor mijn aanhangerrijbewijs! helemaal super! bedankt voor de leuke en leerzame lessen.

groetjes rick.
 
Michiel

Geplaatst op Friday 12 February 2016, 13:36
Ton bedankt voor de leuke lessen
 
B. Leise

Geplaatst op Thursday 11 February 2016, 16:37
Na een dagje lessen
met de aanhanger geslaagd voor het examen!
Ton maakt het erg makkelijk en duidelijk!
100% zeker een aanrader
 
Rick Berkvens

Geplaatst op Monday 18 January 2016, 11:35
hoi ton,

bedankt voor de hele leuke en vooral leerzame lessen. in 1 keer geslaagd!!

groetjes rick.
 
Thomas

Geplaatst op Thursday 14 January 2016, 17:27
Ton bedankt voor de lessen het was leerzaam en leuk ga zoo door
 
Polly Bouten

Geplaatst op Monday 11 January 2016, 11:32
Ton, dankjewel voor de leuke rijlessen. Echt een topinstucteur! Geduldig, rechtvaardig en gezellig.👍🏻😊
 
Lana

Geplaatst op Thursday 07 January 2016, 14:59
Ton, bedankt voor de leuke en leerzame lessen!
 
Casper Haelewijn

Geplaatst op Tuesday 15 December 2015, 10:34
Ton top instructeur!

Zeker een aanrader!!!

Casper
 
David Grisnigt

Geplaatst op Monday 14 December 2015, 10:37
Ton,
bedankt voor de leuke en leerzame lessen.
 
Mitch peeters

Geplaatst op Wednesday 09 December 2015, 15:17
Leuke en leerzame lessen gehad!

Bedankt ton!
 
Mitch peeters

Geplaatst op Wednesday 09 December 2015, 15:17
Leuke en leerzame lessen gehad!

Bedankt ton!
 
Charlotte Nevels

Geplaatst op Monday 30 November 2015, 12:38
Ton is een ontzettend goeie instructeur! Hij heeft veel geduld en zal je veel goeie tips geven die passen bij je rijgedrag. Bovendien is hij heel flexibel met de planning voor lessen en komt hij altijd op tijd.
Ik heb ervan geprofiteerd! Vandaag in 1x geslaagd voor mijn praktijk!
Bedankt voor de leuke en gezellige lessen Ton!
 
Timo Kurvers

Geplaatst op Monday 30 November 2015, 10:53
Vandaag geslaagd voor mijn auto rijbewijs.Leuke en leerzame lessen gehad. Ton bedankt!
 
Sem Wilms

Geplaatst op Thursday 26 November 2015, 13:21
Vandaag geslaagd voor mijn bromfiets rijbewijs!
Bedankt voor de leerzame lessen Ton!
 
Daan Gubbels

Geplaatst op Monday 23 November 2015, 15:41
Vandaag geslaagd voor mijn auto rijbewijs, top lessen gehad!

Ton, Bedankt!
 
Davy Knipschild

Geplaatst op Friday 20 November 2015, 11:41
Ik ben vandaag voor de 2e maal afgereden en ben geslaagd, geheel dankzij de juiste rijlessen en les wijze van Ton Geelen.
Bedankt voor alles meneer!!!
 
Corina Meevissen

Geplaatst op Tuesday 10 November 2015, 16:46
Vandaag in een keer geslaagd voor mijn rijbewijs! Ton hartstikke bedankt voor alle leuke en leerzame lessen
 

<< Begin < Vorige 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Volgende > Einde >>
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Webmaster