spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Bekijk gastenboek
Toont 30 - 60 van 584 resultaten
Naam Bericht
Janou Joosten

Geplaatst op Tuesday 12 February 2019, 11:18
Ton, heel erg bedankt voor alle leerzame, leuke en gezellige lessen! In 1 keer geslaagd!
 
Sonny

Geplaatst op Thursday 07 February 2019, 14:48
Ton en Marleen dankjewel voor de leuke lessen!
 


Geplaatst op Monday 04 February 2019, 15:12
In een keer geslaagd, super. Bedankt Ton

Groetjes Paul
 
Bart Smeets

Geplaatst op Thursday 31 January 2019, 11:54
Bedankt voor de goede en snelle cursus aanhagerrijden
 
Fay Schreurs

Geplaatst op Tuesday 22 January 2019, 14:58
In 1x geslaagd voor mijn rijbewijs! Dankzij de leerzame en leuke rijlessen! Bedankt Ton
 
Jannick Schoonwater

Geplaatst op Thursday 17 January 2019, 10:35
Een echte aanrader, dankjewel Ton voor de leerzame lessen.

Groetjes
Jannick Schoonwater
 
Yves van Nieuwenhoven

Geplaatst op Friday 04 January 2019, 12:59
In 1x geslaagd voor het aanhangerrijbewijs. Duidelijke en rustige lessen. Ton bedankt hiervoor!
 
Jascha Janssen

Geplaatst op Monday 10 December 2018, 16:53
Bedankt voor de leerzame lessen en de gezelligheid!!
 
Dennis Steffanie

Geplaatst op Friday 30 November 2018, 09:12
Super leerzame en gezellige rijlessen! Prim rijschool!
 
Chris an Rijt

Geplaatst op Monday 26 November 2018, 14:10
Weer een rijbewijs rijker met dank aan Ton.
 
Robin

Geplaatst op Friday 16 November 2018, 18:36
Ton, bedankt voor alle leuke en leerzame lessen! Gelukkig in 1x geslaagd!
 
Joep Corstjens

Geplaatst op Friday 16 November 2018, 17:44
Beste Ton en Marleen,
bedankt voor de leuk en leerzame lessen.
 
Ruud

Geplaatst op Sunday 11 November 2018, 19:14
Ton bedankt voor alle lessen en de fijne rij ervaringen!
 
Nadia

Geplaatst op Friday 09 November 2018, 11:51
Ton, bedankt voor de leerzame en leuke lessen!
 
Dionne

Geplaatst op Wednesday 07 November 2018, 08:10
Ton, heel erg bedankt voor de leerzame en leuke lessen!!
 
Lars Adams

Geplaatst op Tuesday 06 November 2018, 10:59
Ton, bedankt voor de leuke en leerzame lessen!
 
marc

Geplaatst op Friday 26 October 2018, 14:01
bedankt voor de leerzame lessen met de aanhanger en hierdoor in 1 keer geslaagd!
 
Bente van Kimmenade

Geplaatst op Wednesday 24 October 2018, 08:28
Ton (en Marleen!!)
Bedankt voor de gezellige maar vooral leerzame lessen!
 
Selwin

Geplaatst op Friday 21 September 2018, 09:56
Ton, bedankt voor de leuke en leerzame lessen. In één keer geslaagd!
 
Roy Dierx

Geplaatst op Friday 14 September 2018, 13:31
Bedankt Ton voor de leuke en leerzame lessen, in een keer geslaagd!
 
Janine janssen

Geplaatst op Friday 14 September 2018, 12:34
Ton hartelijk dank voor de lessen aanhangwagen. Echt n aanrader, hele fijne lessen.
Dankjewel
 
Juneau Schuren

Geplaatst op Monday 10 September 2018, 12:12
Ton, super bedankt voor de leuke en leerzame rijlessen!! Groetjes Juneau
 
Jill Geelen

Geplaatst op Monday 27 August 2018, 14:54
In een keer geslaagd. Ton bedankt voor de leuke en leerzame lessen!
 
Myrthe

Geplaatst op Monday 27 August 2018, 06:37
Ton, bedankt voor alle gezellige en leerzame lessen. In een keer geslaagd!
 
Lara cleutjens

Geplaatst op Wednesday 22 August 2018, 10:57
Ton, bedankt voor de leuke en leerzame lessen, In een keer geslaagd !
 
Joy Schreurs

Geplaatst op Tuesday 21 August 2018, 08:27
Ton, bedankt voor de leuke en leerzame rijlessen! In een keer geslaagd!
 
Kim de Renet

Geplaatst op Wednesday 18 July 2018, 09:32
Ton,
Heel erg bedankt voor de leuke en leerzame rijlessen!
Top begeleiding!
 
Niels Geelen

Geplaatst op Friday 13 July 2018, 09:13
Hey Ton, bedankt voor de leuke lessen en bedankt voor het helpen met het behalen van m'n rijbewijs.
 
Vera jacobs

Geplaatst op Wednesday 11 July 2018, 13:00
Ton, bedankt voor alle leuke en leerzamen rijlessen!!
 
Ola

Geplaatst op Wednesday 11 July 2018, 07:38
Ton, super bedankt voor de rijlessen. Ze waren een voor een heel leerzaam. Daarom dat ik ook in 1x ben geslaagd :)
Nogmaals heel erg bedankt! Top instructeur!
 

<< Begin < Vorige 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Volgende > Einde >>
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Webmaster