spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Bekijk gastenboek
Toont 30 - 60 van 479 resultaten
Naam Bericht
koen

Geplaatst op Monday 13 February 2017, 10:52
Ton, t was me een genoegen en bedankt voor alle leuke lessen en het geloof. Na 2 keer geslaagd!! Dankjewel
 
Romy

Geplaatst op Saturday 11 February 2017, 12:25
Hallo Ton,
In een keer geslaagd voor mijn Rijbewijs! Harstikke bedankt voor alle leuke leerzame lessen en adviezen voor veilig verkeer! Een betere instructeur met positieve energie had ik me niet kunnen wensen!
 
Stan van de Braak

Geplaatst op Friday 10 February 2017, 19:50
In 1 keer geslaagd voor mijn rijbewijs dankzij leuke, leerzame en gezellige lessen. Hierbij nogmaals bedankt Ton!
 
Wessel Hendrikx

Geplaatst op Thursday 09 February 2017, 14:18
Geslaagd voor mijn rijbewijs in een keer. Ton, bedankt voor de leuke en zeer leerzame rijlessen! Tot in november voor mijn aanhangerrijbewijs!
 
Lynn Custers

Geplaatst op Thursday 02 February 2017, 22:17
Bedankt Ton voor de leerzame rijlessen.(auto)

Door middel van jouw achtergrond als ambulance chauffeur en jaren lange ervaring als rijinstructeur,heb je er tevens voor gezorgd dat ik verschillende situaties op een veilige manier kan oplossen. Jouw kennis heeft voor veel inzichten gezorgd.

Naast je leerzame rijlessen zorgde jij er tevens voor dat ik naar de rijlessen uitkeek en met plezier ging rijden.

Nogmaals heel erg bedankt!
 
Nico Nouwen

Geplaatst op Monday 30 January 2017, 09:26
Ton, bedankt voor de leuke en leerzame lessen. En ook ik ben in de eerste keer geslaagd!!
 
Bart smeets

Geplaatst op Saturday 28 January 2017, 08:32
Ton bedankt voor de leuke leerrijke lessen
 
Roy

Geplaatst op Friday 27 January 2017, 20:14
Ton bedankt voor het in 1 keer halen van E achter B. Bedankt voor de leuke dag.
 
Lieve Poell

Geplaatst op Friday 27 January 2017, 12:45
Geslaagd voor mijn rijbewijs, heel erg bedankt voor de leuke en leerzame rijlessen!
 
Jeroen

Geplaatst op Thursday 26 January 2017, 18:03
Ton, dankje voor de leerzamen dingen! Het was altijd gezellig in de auto maar gelukkig heb ik nu toch me rijbewijs met dank aan jou!!
 
Peter van Montfort

Geplaatst op Thursday 17 November 2016, 19:16
Hallo Ton

Bedankt voor de leuke en leerzame rijlessen voor het halen van mijn aangangerrijbewijs.
 
Dennis

Geplaatst op Thursday 10 November 2016, 12:40
Ton bedankt voor het behalen van mijn scooterrijbewijs!!
 
Kina

Geplaatst op Monday 24 October 2016, 12:51
Fijne rijlessen gehad en gelukkig in 1 keer geslaagd.
Bedankt voor de goede lessen!!
 
Sjoerd Custers

Geplaatst op Friday 21 October 2016, 14:13
Ton hartstikke bedankt voor de leerzame en leuken lessen!

gr Sjoerd
 
Denny

Geplaatst op Tuesday 18 October 2016, 20:31
Top rijlessen en in 1 x geslaagd👍
 
Bas van de Braak

Geplaatst op Wednesday 28 September 2016, 11:22
Vandaag in 1x geslaagd voor mijn autorijbewijs, Ton bedankt voor de goede begeleiding en de altijd leuke en leerzame lessen!

Bas
 
Rowie

Geplaatst op Friday 23 September 2016, 13:18
2 jaar geleden voor scooter geslaagd en nu vandaag voor dr auto! Super erg bedankt voor de fijne lessen

Groetjes, Rowie
 
Sonny

Geplaatst op Monday 19 September 2016, 12:43
Ton hartelijk bedankt voor de leuke lessen en natuurlijk in 1 keer geslaagd voor mijn scooter rijbewijs
Dankjewel
 
Rick Hennissen

Geplaatst op Friday 16 September 2016, 13:44
Hallo Ton

Bedankt voor de leuke en leerzamer les voor mijn aanhangwagen rijbewijs.

Groetjes

Rick
 
Joeri

Geplaatst op Friday 09 September 2016, 15:57
Bedankt voor de top rijlessen

Groetjes
 
Jaydee

Geplaatst op Thursday 08 September 2016, 11:37
Dankjewel voor de leuken lessen.

Top rijlesse
 
donny

Geplaatst op Monday 05 September 2016, 11:29
he ton,

bedankt voor alle leuke lessen!

groetjes
 
Lineke van Lier

Geplaatst op Monday 25 July 2016, 13:43
Heey ton!
Super bedankt voor de fijne lessen,
In 1 keer geslaagd.
Mega blij mee !
Thanks!
Gr Lineke
 
Eva Adams

Geplaatst op Friday 08 July 2016, 17:58
Ton,
Bedankt voor de gezellige en leerzame lessen! Dankzij jou was alles meteen goed duidelijk. Heel blij dat ik dan nu eindelijk mag scooterrijden!
Groetjes Eva
 
Mervyn

Geplaatst op Thursday 30 June 2016, 12:09
Ton,

Bedankt voor de leuke en leerzame lessen!

Mervyn
 
Ruth

Geplaatst op Wednesday 29 June 2016, 18:43
Ton, bedankt voor alle leuke, gezellige en vooral leerzame rijlessen! Groetjes Ruth
 
Manou

Geplaatst op Monday 27 June 2016, 18:17
Hoi Ton,

Bedankt voor alle leuke en gezellige, maar vooral leerzame lessen!! Ik ben nog nooit met tegenzin de rijles in gegaan, dit door jou positieve en flexibele houding!
In één keer geslaagd met dank aan jou.

Groetjes Manou
 
Jeroen

Geplaatst op Monday 27 June 2016, 13:43
Ton, bedankt voor alle leuke rijlessen!

Groetjes Jeroen
 
Chrissy Laurentzen

Geplaatst op Thursday 23 June 2016, 14:03
Ton,

Bedankt voor de goede en gezellige rijlessen! Door jouw persoonlijke en flexibele aanpak in één keer geslaagd!

Groetjes Chrissy
 
Max Vandewal

Geplaatst op Monday 30 May 2016, 15:59
Ton, bedankt voor de leuke maar vooral leerzame lessen! Heb veel geleerd!! Een goede rijschool!
 

<< Begin < Vorige 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Volgende > Einde >>
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Webmaster