spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Bekijk gastenboek
Toont 30 - 60 van 535 resultaten
Naam Bericht
Suze

Geplaatst op Friday 23 February 2018, 12:03
Bedankt Ton voor de fijne leerzame en gezellige lessen.
 
Jenny wimmer

Geplaatst op Monday 05 February 2018, 16:36
Hallo Ton, heel erg bedankt voor de leerzame lessen, door die lessen ben ik vandaag in een keer geslaagd.
 
Michiel Huijskens

Geplaatst op Friday 02 February 2018, 13:08
Hoi Ton, super bedanktj veur de twie dagen gezeiver en de lessen. Toppie. En Natuurlijk geslaagdj BE!!
 
Loek Corstjens

Geplaatst op Tuesday 30 January 2018, 10:26
Bedankt Ton voor de leuke en leerzame rijlesen.
Goede rijschool met plezierige instructeur.
 
Max Vandewal

Geplaatst op Monday 29 January 2018, 16:39
Ton bedankt voor de leuke en leerzame lessen! In 1x geslaagd! Top
 
Yente

Geplaatst op Saturday 27 January 2018, 21:48
Ton heel erg bedankt voor de leuke en leerzame lessen. Hierdoor ben ik in 1 keer geslaagd!
 
Femke

Geplaatst op Wednesday 24 January 2018, 11:49
Ik wil je nog een keer bedanken voor de leuke rijlessen! Dankjewel voor je duidelijke uitleg. Daardoor ben ik ook in 1 keer geslaagd!
 
Eva adams

Geplaatst op Monday 15 January 2018, 16:56
Ton, nogmaals bedankt voor de super rijlessen. Mede dankzij jou en marleen heb ik het vertrouwen gekregen en de rust weten te behouden, daardoor de éérste keer geslaagd, yesss!!
Groetjes Eva
 
Liesbeth

Geplaatst op Monday 08 January 2018, 12:57
Ha Ton, bedankt voor alle lessen. Je hebt me rustig gekregen in de auto en nu rijd ik met veel gemak en plezier!
 
Noah Janssen

Geplaatst op Friday 22 December 2017, 08:38
Ton, heel erg bedankt voor de fijne lessen en het altijd alert zijn.
 
Martijn Gelissen

Geplaatst op Thursday 21 December 2017, 20:13
Ton, nogmaals bedankt voor de gezellige lessen. Erg leerzaam en ik ga met een vertrouwd gevoel de weg op!
 
Sylvia Emans

Geplaatst op Monday 18 December 2017, 09:40
Super rijlessen! Ik ben altijd extreem zenuwachtig geweest voor te rijden en Ton heeft me hier heel goed mee geholpen en altijd geduld met me gehad en me gesteund waar nodig. Ik heb e rijlessen als zeer prettig ervaren, dankjewel.
 
David

Geplaatst op Thursday 14 December 2017, 12:01
Precies 2 jaar geleden mijn auto rijbewijs gehaald en vandaag mijn aanhanger rijbewijs gehaald, Ton harstikke bedankt!
 
Ruben Cober

Geplaatst op Monday 11 December 2017, 12:44
Ton, bij deze nogmaals bedankt voor de leuke en leerzame lessen!
Groetjes van de verstrooide professor!
 
Jordi Peeters

Geplaatst op Friday 08 December 2017, 08:51
Bedankt voor alle leuke en leerzame rijlessen.
 
Daan Drehmanns

Geplaatst op Friday 01 December 2017, 07:55
Bedankt voor de snelle en vooral goede rijlessen. Heb ervan genoten👍👍
 
Kim Sijben

Geplaatst op Thursday 30 November 2017, 15:03
Ton bedankt voor de leuke en leerzame lessen.

Groetjes,Kim
 
Edie

Geplaatst op Tuesday 28 November 2017, 17:22
Heey Ton,

Bedankt voor de leuke en vooral leerzame rijlessen!!!

Groetjes Edie
 
Dennis verheggen

Geplaatst op Thursday 23 November 2017, 12:42
Ton bedankt voor de leerzame lessen top!!👍
 
Sophie

Geplaatst op Monday 20 November 2017, 17:44
Hi Ton,
Via deze weg wil ik je nog een keer bedanken voor de super rijlessen! Dankjewel voor je geduld en goede, duidelijk uitleg. Hierdoor ben ik in 1x geslaagd! Groetjes Sophie
 
Veerle van Ulden

Geplaatst op Monday 20 November 2017, 14:43
Ton, bedankt voor alle leuke en gezellige lessen! Ik heb met veel plezier bij je in de auto gezeten, maar nu mag ik dan eindelijk zelfstandig rijden!
Hartelijk dank voor alles!
 
Andert Hupkens

Geplaatst op Thursday 02 November 2017, 15:36
Ton, bedankt voor de leuke en leerzame lessen!!
 
Nina Hermanussen

Geplaatst op Monday 30 October 2017, 13:04
Ton,
Gelukkig ben ik ook in een keer geslaagd! En dat alles dankzij de fijne en leerzame lessen! Super bedankt!

Groetjes Nina Hermanussen
 
Lennox

Geplaatst op Friday 27 October 2017, 04:37
Ton bedankt voor de fijne en super leerzame lessen.
 
Wilma

Geplaatst op Tuesday 24 October 2017, 09:27
Ton bedankt voor de fijne rijlessen! En de gehaktballetjes in tomatensaus van het tankstation kun je nog halen als je moet tanken
 
Fleur Frenken

Geplaatst op Friday 20 October 2017, 10:08
Bedankt ton voor de leerzame lessen. Zo heb ik in een keer mijn examen kunnen halen!
 
Max Valkenborg

Geplaatst op Thursday 12 October 2017, 18:27
Bedankt Ton voor alle leuke en leerzame rijlessen!
 
Ivo

Geplaatst op Thursday 05 October 2017, 07:18
Ton bedankt voor de leuke en leerzame lessen! En dat frietje zigeunersaus ga ik nog eens eten :)!
 
Benthe Geelen

Geplaatst op Monday 18 September 2017, 11:01
Ton bedankt, veur de leuke en leerzame lessen!
 
Tijn

Geplaatst op Friday 15 September 2017, 07:20
Ton Bedankt veur de leuke en leerzame rielessen!

Gr. Tijn
 

<< Begin < Vorige 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Volgende > Einde >>
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Webmaster