spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Bekijk gastenboek
Toont 120 - 150 van 479 resultaten
Naam Bericht
Peter Vermeulen

Geplaatst op Wednesday 08 April 2015, 13:03
Hallo Ton!

Erg leuke en gezellige rijlessen. Heel erg bedankt!

groetjes Peter
 
Lucas Ritzen

Geplaatst op Monday 16 March 2015, 19:42
Hoi ton,

hartstikke bedankt voor de rijlessen. in een keer mijn rijbewijs behaald!

lucas

 
Yvette

Geplaatst op Friday 13 March 2015, 18:39
Ha ton,
Harstikke bedankt voor de leuke en leerzame lessen die ik op woensdagmiddag volgen mocht. Zeker een aanrader!! Veel succes verder :)
Groetjes
Yvette
 
Roy Ramaekers

Geplaatst op Friday 27 February 2015, 19:42
Vandaag rijbewijs BE gehaald. Dankjewel Ton voor de goede uitleg deze hele dag. Zonder jou was het zeker niet gelukt!!
 
Martijn Dijkstra

Geplaatst op Wednesday 25 February 2015, 19:13
Mijn rijbewijs in een keer gehaald! bedankt Ton!
 
Robert

Geplaatst op Friday 20 February 2015, 13:44
In 1 keer geslaagd voor het BE rijbewijs, super!
Met dank aan Ton Geelen, mijn derde rijbewijs alweer!

 
Jeroen

Geplaatst op Sunday 08 February 2015, 15:56
Ton, beter laat dan nooit, maar alsnog bedankt voor de goeie scooterrijlessen. Natuurlijk komen de autorijlessen er ook al bijna aan, ook als aanrader om deze bij Ton Geelen te doen.


 
Nina

Geplaatst op Friday 06 February 2015, 18:40
Bedankt voor de fijne rijlessen Ton & Bas, zeker een aanrader!

Groetjes, Nina
 
youri

Geplaatst op Friday 16 January 2015, 16:51
Vandaag in 1x me rijbewijs mogen halen met dank aan ton en bas.

Youri
 
Jasper Ooms

Geplaatst op Thursday 15 January 2015, 07:34
Yes! Ik ben geslaagd bij Ton Geelen! Ik zou Ton absoluut aanraden bij mensen die hun rijbewijs willen. Ton is erg profesioneel, maar er is ook genoeg tijd voor leuke gesprekken tijdens de rijlessen. Ik voelde me altijd zeer op mijn gemak en heb veel leuke ervaringen met hem gehad. Ton dankjewel voor de goede en leuke rijlessen! een aanrader!.

Jasper Ooms
 
Rick

Geplaatst op Saturday 10 January 2015, 09:13
In 1x geslaagd voor het E rijbewijs dankzij de duidelijke les van Ton en dan ook nog eens op dezelfde dag slagen. Kan niet beter. Ton bedankt!!

Groetjes, Rick
 
Anne Buschman

Geplaatst op Thursday 08 January 2015, 11:32
Zojuist geslaagd voor mijn autorijbewijs.

Ton, heel erg bedankt voor de goede lessen en de goede ervaring!
Deze rijschool is zeker een aanrader voor iedereen die zijn autorijbewijs wilt halen!!

 
Angelo

Geplaatst op Tuesday 06 January 2015, 10:49
Hallo Ton en Bas,

Bedankt voor alle leuke en leerzame rijlessen!

Groet Angelo
 
Steven

Geplaatst op Monday 05 January 2015, 12:09
Ton,

heel erg bedankt voor de fijne rijlessen. Door de goede en duidelijke instructies ben ik de eerste keer geslaagd voor het rijbewijs auto! Een echte aanrader!!

Ook Bas heel erg bedankt!

Steven
 
Eva Liszkowska

Geplaatst op Thursday 18 December 2014, 20:00
Ton,
Bedankt voor alle geduld en leerzame rijlessen!
Wat mij betreft : een echte aanrader!!
Groetjes !
 
Sylke

Geplaatst op Saturday 13 December 2014, 12:25
Hallo Ton!

Aangezien ik afgelopen donderdag geslaagd ben voor mijn E rijbewijs,
wil ik je graag bedanken voor de fijne, rustige en duidelijke lessen!
Dus bij deze; heel erg bedankt!!

Groetjes Sylke

 
Lieke Onstenk

Geplaatst op Thursday 04 December 2014, 13:44
hallo Ton

heel erg bedankt voor de lessen
Groetjes Lieke Onstenk
 
eva haus

Geplaatst op Tuesday 02 December 2014, 10:39
Hoi Ton en Bas,

Heel erg bedankt voor de fijne lessen!!

Groetjes Eva Haus
 
Daimy

Geplaatst op Monday 17 November 2014, 11:54
Hallo ton,
Bedankt voor de rijlessen!!

Gr Daimy
 
Laurens

Geplaatst op Tuesday 11 November 2014, 07:50
Beste Ton,

Dankzij de rustige & duidelijke rijles, ben ik in een keer geslaagd voor het E rijbewijs.
Nogmaals bedankt!

Gr,
Laurens Maes
 
Thierry

Geplaatst op Friday 07 November 2014, 15:22
Bedankt Ton, voor de twee aangename leerzame dagen die ik heb gehad.
Het is me gelukt om direct te slagen voor het E rijbewijs.
Oftewel super bedankt.

Groetjes Thierry
 
Chrisje

Geplaatst op Friday 24 October 2014, 16:32
Hey Ton, direct gelukt om te slagen voor het E rijbewijs. Twee leuke leerzame dagen gehad en top begeleid! Nogmaals dank. Groetjes Chrisje
 
Yvo Craemers

Geplaatst op Friday 17 October 2014, 10:24
Hey Ton,
Bedankt voor de gezellige, leerzame lessen!
Groetjes Yvo.
 
Tim Geelen

Geplaatst op Tuesday 07 October 2014, 06:43
hey ton bedankt voor al je leuke en leerzame rijlessen!

 
donny

Geplaatst op Monday 29 September 2014, 11:21
Ha ton,

Bedankt voor de rijlessen!

Groetjes donny

 
Vera Sieben

Geplaatst op Sunday 21 September 2014, 17:30
Hoi Ton,

Mijn 2e poging voor het BE examen heeft top uitgepakt door de fijne duidelijke lessen! Dankjewel!!

Groetjes Vera
 
Sven Henderickx

Geplaatst op Friday 12 September 2014, 08:48
Ton,
Hartstikke bedankt voor de leuke en leerzame rijlessen.

Groetjes Sven
 
Nadia

Geplaatst op Monday 01 September 2014, 18:31
Hoi Ton!
Heel erg bedankt voor de fijne aanhanger-lessen!
Door uw rustige en duidelijke uitleg heb ik het meteen de eerste keer gehaald!
 
Moniek Teven

Geplaatst op Monday 01 September 2014, 11:05
Ton, super bedankt voor de fijne en duidelijke lessen en de gezelligheid. Geslaagd voor de aanhanger in 1 keer!

Groetjes Moniek
 
Henryk Woloszkiewicz

Geplaatst op Friday 29 August 2014, 10:43
Ton , super bedankt voor jouw geduld en rustige uitleg tijdens mijn aanhangwagenrijlessen , waardoor ik de éérste keer ben geslaagd. Nogmaals hartelijk bedankt hiervoor. Groeten Henryk
 

<< Begin < Vorige 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Volgende > Einde >>
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Webmaster