spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Bekijk gastenboek
Toont 1 - 30 van 628 resultaten
Naam Bericht
Jordi Hendrikx

Geplaatst op Friday 23 July 2021, 10:32
Heeyy ton en marleen
Bedankt voor de leuke lessen!!
 
Ruud Dullens

Geplaatst op Monday 12 July 2021, 11:00
Ton, bedankt voor de voorbereiding voor mijn B-E examen. Heel fijn om deze voorbereiding onder jouw beheerst en kalm toeziend oog te kunnen doen.
 
Demi Wolter

Geplaatst op Thursday 06 May 2021, 09:30
Tonie, bedankt voor alle leuke, gezellige, maar ook hele leerzame lessen! Duidelijke uitleg en het was nooit een straf om te rijlessen! See you on the road ;)
 
Bas

Geplaatst op Monday 03 May 2021, 16:28
Ha Ton! Bedankt voor de gezelligheid en bekwame begeleiding in de aanhanger combinatie. Sjeif achteroet is aug achteroet 😉
 
Tristan

Geplaatst op Wednesday 28 April 2021, 13:41
Hey Ton, bedankt voor de super leerzame lessen! De vriendelijkheid en de duidelijke uitleg tijdens het rijden maakte het erg aangenaam!

Groetjes,
Tristan
 
Mike Nijskens

Geplaatst op Wednesday 21 April 2021, 10:12
Heyy Ton & Marleen,

Bedankt voor de aangename rijlessen!

Het heeft wel een poosje geduurd maar zodra ik jullie eens passeer zal ik zeker knipperen. ;D
 
Noémi

Geplaatst op Tuesday 20 April 2021, 15:07
Ton en Marleen,
Bedankt voor de leuke en leerzame lessen.
 
Rob Janssen

Geplaatst op Monday 19 April 2021, 10:51
Bedankt Ton voor de fijne lessen. Nu kan ik veilig met de aanhanger de weg op.

Groet Rob
 
Kim Peeters

Geplaatst op Sunday 18 April 2021, 19:45
Ton,
Bedankt voor de fijne rijlessen!
 
Riko Verstappen

Geplaatst op Wednesday 14 April 2021, 08:55
Ton,

Heel erg bedankt voor alle leerzame rijlessen het heeft langer geduurd maar we zijn er gelukkig gekomen

Groetjes Riko Verstappen
 
Jake Stienen

Geplaatst op Wednesday 14 April 2021, 07:40
Ton,
Heel erg bedankt voor de vele leerzame kilometers. Je bent een fijne instructeur! Ik heb veel geleerd, en kan nu veilig deel nemen aan het verkeer!!
 
Nina Stals

Geplaatst op Tuesday 06 April 2021, 07:42
Beste Ton & Marleen,

Na ongeveer 2 jaar elke week leerzame lessen gehad te hebben mag ik eindelijk met trots zeggen dat ik geslaagd ben! Heel blij dat ik door jullie zo’n fijne lessen gevolgd mag hebben. Ik wens jullie veel geluk en gezondheid voor de toekomst en zoals jullie altijd zeggen: see you on the road :)

Groetjes,

Nina Stals.
 
Gijs

Geplaatst op Monday 22 March 2021, 12:24
Na hier het auto rijbewijs te hebben gehaald nu ook het be rijbewijs. Ton bedankt voor de leerzame en leuke lessen.
 
LIZ aendenroomer

Geplaatst op Wednesday 10 March 2021, 18:00
Ton, bedankt voor de prettige manier van lesgeven. Je legt rustig uit, dat was erg prettig.
Ik heb genoten van je rijlessen, je afvalverhalen en "angere kal."
Groetjes Liz
 
Julie

Geplaatst op Friday 05 March 2021, 09:37
Haa Ton,
Bedankt voor de fijne rijlessen
Hele fijne en duidelijke rijlessen!
 
Paul

Geplaatst op Monday 14 December 2020, 09:42
Rijlessen met de aanhangwagen zijn met Ton als rijinstructeur zeer prettig verlopen. Naast de vaardigheden met de kar ook goede opmerkingen mogen ontvangen om de eigen ingesleten rijstijl te kunnen verbeteren/corrigeren. Dank voor de rijlessen en de tips.
 
M Stevens

Geplaatst op Monday 07 December 2020, 12:06
Ton, bedank voor de leerzame lessen voor het BE rijbewijs. Voelde mij direct op mijn gemak en heb de rijlessen prettig ervaren!
 
Esmee

Geplaatst op Friday 27 November 2020, 20:50
Ton bedankt voor de gezellige en leerzame rijlessen 🚗
 
Niels Rutten

Geplaatst op Friday 27 November 2020, 10:41
Ton bedankt voor de leuke rijlessen, het waren ook hele leerzame lessen 👍🏻
 
Jurn Schroijen

Geplaatst op Wednesday 18 November 2020, 09:50
Ha Ton,
Bedankt voor de leuke en leerzame lessen.
We zien ons weer op de weg.
 
Bas Korsten

Geplaatst op Monday 09 November 2020, 11:56
Ton, bedankt voor de fijne E achter B lessen. Je bent een hele goede rij-instructeur.
 


Geplaatst op Thursday 08 October 2020, 07:36
Hey ton, bedankt voor alle gezellige rijlessen. see you on the raid
 
Anel Kalic

Geplaatst op Monday 28 September 2020, 10:59
Hey Ton,
Bedankt voor de uitstekende lessen.
Door u ben ik geslaagd!!💪🏼
 
Laika

Geplaatst op Tuesday 22 September 2020, 11:17
Heey Ton,
Hartelijk bedankt voor de leuke lessen!
See you on the road!😋
 
Anne De Renett

Geplaatst op Tuesday 15 September 2020, 14:55
Super bedankt voor de gezellige en zeer leerzame lessen!
See you on the road :)
 
Kim Janssen

Geplaatst op Tuesday 15 September 2020, 12:17
Ton,
Hartelijk bedankt voor de rijlessen en het geduld! Nu kan ik genieten van mijn autorijbewijs!
 
Lars Adams

Geplaatst op Monday 31 August 2020, 11:01
Ton, alweer bedankt voor de goeie lessen! Gr Lars
 
Gijs

Geplaatst op Wednesday 29 July 2020, 07:33
Bedankt voor de leuke en leerzame lessen
 
Jennifer Keijaerts

Geplaatst op Tuesday 28 July 2020, 12:18
Ton heel erg bedankt voor de fijne en leuke lessen.
 
Jasper Grobbenhaar

Geplaatst op Monday 20 July 2020, 12:15
Bedankt voor de fijne rijlessen en het behalen van het BE rijbewijs. Kan ik eindelijk met een grote aanhangwagen op pad. Groetjes Jasper
 

<< Begin < Vorige 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Volgende > Einde >>
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Webmaster