spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Bekijk gastenboek
Toont 1 - 30 van 654 resultaten
Naam Bericht
Jana Zeelen

Geplaatst op Monday 09 May 2022, 06:56
Leerzame, leuke en gezellige rijlessen!
 
Remi Linssen

Geplaatst op Monday 11 April 2022, 10:57
Dankjewel voor deze super opleiding in een dag

 
Milan Lindelauf

Geplaatst op Wednesday 30 March 2022, 09:29
Ton het was fantastisch een geweldige ervaring en een fijne uitleg bij elke rijles! Al om al bedankt!
 
Jordy Wijnen

Geplaatst op Monday 21 March 2022, 11:56
Ton bedankt voor de leuke en leerzame lessen van het aanhangerrijbewijs.
 
Zoë Creemers

Geplaatst op Friday 11 March 2022, 12:12
Ton heel erg bedankt voor de leuke en leerzame rijlessen!
 
Angela Beuker

Geplaatst op Friday 11 March 2022, 08:21
Bedankt Ton, voor de fijne lessen en het behalen van mijn rijbewijs!
 
Björn van Rooij

Geplaatst op Thursday 24 February 2022, 08:33
Ton bedankt voor alle gezellige en leerzame lessen!
 
Luuk Vissers

Geplaatst op Thursday 17 February 2022, 13:33
Ton mede dankzij jouw mijn aanhangwagenrijbewijs gehaald. Nogmaals bedankt voor de lessen!
 
Stijn Orbon

Geplaatst op Tuesday 15 February 2022, 09:30
Ton, super bedankt! Altied leerzame lessen gehadj en oug herstikke leuk!
 
Renee Partouns

Geplaatst op Monday 14 February 2022, 09:56
Ton, bedankt voor de leuke en leerzame lessen!
 
Sjoerd

Geplaatst op Tuesday 25 January 2022, 10:22
Ton, bedankt voor de leuke en leerzame lessen voor het aanhangerrijbewijs!!
 
Daphne Reulen

Geplaatst op Friday 07 January 2022, 16:24
Beste Ton,

Heel erg bedankt voor de fijne rijlessen en de gezellige thee/koffiepauzes. In 1x geslaagd!! 🍀
 
Nick

Geplaatst op Tuesday 30 November 2021, 08:38
Top rijles, alles wordt goed uitgelegd
 
Femke Vorselen

Geplaatst op Friday 19 November 2021, 11:16
In een keer geslaagd! Heel erg bedankt Ton voor de fijne, leerzame lessen! :)
 
kay

Geplaatst op Monday 01 November 2021, 11:52
top rijlessen
 
Jop van de Goor

Geplaatst op Wednesday 27 October 2021, 10:55
Bedankt voor de leuke lessen Ton en Marleen!
 
Daan sentjens

Geplaatst op Wednesday 20 October 2021, 10:29
Ton, hartstikke bedankt voor de leuke en vooral leerzame rijlessen
 
Ruben Gielissen

Geplaatst op Wednesday 13 October 2021, 08:41
Hey Ton, hartstikke bedankt voor de leerzame en fijne rijlessen!
 
Donny Banziger

Geplaatst op Monday 04 October 2021, 10:51
Ton, bedankt voor de leerzame rijlessen perfecte rijschool BE in de pocket🤩
 
Danique

Geplaatst op Wednesday 22 September 2021, 08:21
Ton, bedankt voor de leuke en leerzame lessen. 🎉🙃👍
 
Sam Creemers

Geplaatst op Wednesday 15 September 2021, 11:02
Ton, hartstikke bedankt voor de fijne rijlessen en de gezelligheid💪🏻 BE-Rijbewijs in de pocket
 
Teun

Geplaatst op Wednesday 08 September 2021, 09:46
Bedankt voor de leuke en leerzame lessen👌👌👌
 
Sanne nieskens

Geplaatst op Monday 06 September 2021, 11:35
Ton, bedankt voor alle leuke, gezellige en leerzame rijlessen.
 
Devin Janssen

Geplaatst op Wednesday 01 September 2021, 10:59
Ton heeft geduld. Leg alles goed uit en stelt je gerust. Bedankt . De eerste keer geslaagd.
 
Ricardo Carillo kraus

Geplaatst op Monday 09 August 2021, 10:57
Geslaagd voor BE rijbewijs super bedankt Tongeelen egthe aanrader voor rijbewijs aanhanger!!!!
 
Dawid

Geplaatst op Monday 26 July 2021, 11:04
5 jaar geleden in een keer geslaagd voor B en vandaag gelslaagd voor de BE.

Rijlessen zijn leuk en leerzaam.
Ton is een vakman!
 
Jordi Hendrikx

Geplaatst op Friday 23 July 2021, 10:32
Heeyy ton en marleen
Bedankt voor de leuke lessen!!
 
Ruud Dullens

Geplaatst op Monday 12 July 2021, 11:00
Ton, bedankt voor de voorbereiding voor mijn B-E examen. Heel fijn om deze voorbereiding onder jouw beheerst en kalm toeziend oog te kunnen doen.
 
Demi Wolter

Geplaatst op Thursday 06 May 2021, 09:30
Tonie, bedankt voor alle leuke, gezellige, maar ook hele leerzame lessen! Duidelijke uitleg en het was nooit een straf om te rijlessen! See you on the road ;)
 
Bas

Geplaatst op Monday 03 May 2021, 16:28
Ha Ton! Bedankt voor de gezelligheid en bekwame begeleiding in de aanhanger combinatie. Sjeif achteroet is aug achteroet 😉
 

<< Begin < Vorige 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Volgende > Einde >>
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Webmaster