spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Bekijk gastenboek
Toont 1 - 30 van 601 resultaten
Naam Bericht
Gijs

Geplaatst op Wednesday 29 July 2020, 07:33
Bedankt voor de leuke en leerzame lessen
 
Jennifer Keijaerts

Geplaatst op Tuesday 28 July 2020, 12:18
Ton heel erg bedankt voor de fijne en leuke lessen.
 
Jasper Grobbenhaar

Geplaatst op Monday 20 July 2020, 12:15
Bedankt voor de fijne rijlessen en het behalen van het BE rijbewijs. Kan ik eindelijk met een grote aanhangwagen op pad. Groetjes Jasper
 
Sanne Diesch

Geplaatst op Thursday 16 July 2020, 09:40
Haa Ton! Bedankt voor de leerzame en vooral gezellige lessen. Als ik je tegenkom zal ik zeker even knipperen!!
 
Freek Smeets

Geplaatst op Monday 06 July 2020, 11:37
Ton, bedankt voor de leerzame lessen. πŸ‘πŸΌ
 
Verena van Extel

Geplaatst op Monday 29 June 2020, 08:23
Heyy TonπŸ™‹β€β™€οΈ
Heel erg bedankt voor de leuke,leerzame, maar voor heel gezellige rijlessen.
Het gaat je goed!
See you on the road!
 
Merel

Geplaatst op Monday 22 June 2020, 11:33
Ton, heel erg bedankt voor de leuke en leerzame lessen. Binnen 2 dagen het BE rijbewijs in the pocket.
 
Danique van Birgelen

Geplaatst op Friday 12 June 2020, 11:47
Ton, dankjewel voor de leuke en gezellige lessen! Ga de koffiepauzes erg missen!
 
Cas Everaers

Geplaatst op Tuesday 09 June 2020, 08:37
Erg fijne rijschool waar je in een gezellige omgeving toch veel leert!
 
Tim

Geplaatst op Tuesday 10 March 2020, 16:06
Bedankt voor de leuke en leerzame rijlessen TonπŸ‘πŸ»
 
Nomi

Geplaatst op Wednesday 04 March 2020, 08:39
Super leerzame en gezellige lessen gehad πŸŽ‰πŸš— zeker een aanrader! Bedankt Ton
 
Rick Verstegen

Geplaatst op Friday 28 February 2020, 13:10
Ton bedankt voor de leuke lessen voor m'n BE rijbewijs.
 
Maike

Geplaatst op Friday 24 January 2020, 09:47
Ton bedankt voor de leuke en leerzame lessen! Fijne rijschool !
 
Tara Van de Vin

Geplaatst op Wednesday 22 January 2020, 08:38
Heel erg bedankt Ton voor alle leuke lessen! Ik heb heel erg veel geleerd en heb veel ervaring op gedaan. De lessen zijn gezellig en er word ook voor een rustige sfeer in de auto gezord.
 
Stef Janssen

Geplaatst op Tuesday 21 January 2020, 09:32
Een jaartje vol rijplezier, leuke lessen en goeie gesprekken!
Bedankt Ton.
 
Sjoerd Henderickx

Geplaatst op Tuesday 14 January 2020, 09:12
Een jaar lang fijne lessen gehad van beide Ton en Marleen.
Allebij bedankt en tot op de weg :)
 
Phil Peeters

Geplaatst op Tuesday 17 December 2019, 08:43
Ton, heel erg bedankt voor de leuke rijlessen en tot op de weg!!!🏎🏎🏎
 
Nova poell

Geplaatst op Wednesday 27 November 2019, 16:59
Beste Ton en Marleen,
Heel erg bedankt voor de leuke en leerzame lessen! πŸ€
 
Jesper

Geplaatst op Monday 25 November 2019, 12:28
Goedemiddag Ton, net met een voldaan gevoel naar huis, na het behalen van mijn BE rijbewijs. Ontzettend tevreden over je manier van lesgeven. Hopelijk komen we elkaar nog eens tegen. Heel erg bedankt, top!!!
 
Casper Scheres

Geplaatst op Friday 15 November 2019, 13:52
Ton,
Bedankt voor de leuke en leerzame lessen!
 
Benthe Geelen

Geplaatst op Friday 15 November 2019, 08:54
Ton heel erg bedankt voor de leuke maar vooral leerzame lessen!!
🚘🚘
 
Benthe Geelen

Geplaatst op Friday 15 November 2019, 08:54
Ton heel erg bedankt voor de leuke maar vooral leerzame lessen!!
🚘🚘
 
Benthe Geelen

Geplaatst op Friday 15 November 2019, 08:54
Ton heel erg bedankt voor de leuke maar vooral leerzame lessen!!
🚘🚘
 
Arthur

Geplaatst op Wednesday 23 October 2019, 10:16
Ton en Marleen, bedankt voor de leuke en leerzame lessen zonder jullie was het niet gelukt. groetjes Arthur
 
Bo Jacobs

Geplaatst op Tuesday 22 October 2019, 14:52
Bedankt voor de fijne lessen! Erg blij dat ik in 1x heb mogen slagen. Stiekem ga ik de rijlessen nog wel missen haha
 
Steven

Geplaatst op Wednesday 18 September 2019, 09:57
Bedankt voor alle lessen, hierdoor in de eerste keer geslaagd voor het examen!
 
Dennis Boltong

Geplaatst op Tuesday 10 September 2019, 09:16
Heel erg bedankt voor alle leerzame lessen!
 
Jan Geudens

Geplaatst op Monday 09 September 2019, 09:31
Heel erg bedankt Ton voor de steun en goede begeleiding tijdens de rijlessen.
 
Donny wolter

Geplaatst op Monday 02 September 2019, 11:01
Bedankt voor de goede lessen top rijschool voor het halen van auto / aanhanger
 
Semmy wolter

Geplaatst op Friday 30 August 2019, 08:35
Bedankt voor de leuke en leerzame lessen ton en marleen.
Een echte aanrader voor andere mensen πŸ‘
 

<< Begin < Vorige 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Volgende > Einde >>
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Webmaster