spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Bekijk gastenboek
Toont 1 - 30 van 528 resultaten
Naam Bericht
Kim de Renet

Geplaatst op Wednesday 18 July 2018, 09:32
Ton,
Heel erg bedankt voor de leuke en leerzame rijlessen!
Top begeleiding!
 
Niels Geelen

Geplaatst op Friday 13 July 2018, 09:13
Hey Ton, bedankt voor de leuke lessen en bedankt voor het helpen met het behalen van m'n rijbewijs.
 
Vera jacobs

Geplaatst op Wednesday 11 July 2018, 13:00
Ton, bedankt voor alle leuke en leerzamen rijlessen!!
 
Ola

Geplaatst op Wednesday 11 July 2018, 07:38
Ton, super bedankt voor de rijlessen. Ze waren een voor een heel leerzaam. Daarom dat ik ook in 1x ben geslaagd :)
Nogmaals heel erg bedankt! Top instructeur!
 
Danny

Geplaatst op Monday 09 July 2018, 11:56
Bedankt Ton voor de rijlessen!
Op naar veel veilige kilometers met de aanhanger.

Grtn,
Danny Schulte
Engelen Hekwerken
 
Daan

Geplaatst op Friday 06 July 2018, 10:54
Na de auto ook de aanhanger bij Ton gehaald. Weer een leuke ervaring 👍
 
Joshua

Geplaatst op Friday 29 June 2018, 15:58
Vandaag voor de eerste keer geslaagd bij Ton Geelen! Super instructeur en zeer gezellige lessen gehad met super duidelijke uitleg, wat je niet meer vergeet.
Samen kopje thee drinken en weer verder....Echt genoten van de rijlessen !!!! Iedereen aan te bevelen !!!
 
Nomi

Geplaatst op Monday 25 June 2018, 12:01
Heel erg bedankt voor de leerzame bromfiets cursus!! Nu kan ik eindelijk gaan touren🎉🛵
 
Shiron

Geplaatst op Friday 22 June 2018, 15:10
Blij dat ik ben overgestapt van rijschool en bij Ton ben gaan lessen. Hele prettige, rustige, maar duidelijke manier van lesgeven. Erg tevreden! Nogmaals bedankt Ton!
 
Loek

Geplaatst op Friday 01 June 2018, 09:18
Hartstikke bedankt voor de leuke rijlessen en de wekelijkse gesprekken over de formule 1!
 
Angelique

Geplaatst op Thursday 31 May 2018, 17:18
Hoi Ton
Na 3 jaar bloed,zweet en tranen,aan gedacht te hebben om te stoppen,nu super blij dat ik de rijlessen tog heb voortgezet.
Bedankt voor de leuke,gezellige,leerzamen lessen.
Ik zal je gaan missen😉
 
Isa

Geplaatst op Monday 28 May 2018, 19:01
Ton, bedankt voor de gezellige lessen! Veel geleerd!
 
Niels Goedbloed

Geplaatst op Friday 25 May 2018, 14:10
Ton,

Bedankt voor het behalen van het B-E rijbewijs! Vlotte en leerzamen dag!
Super!
 
Alana Rutten

Geplaatst op Thursday 24 May 2018, 09:44
Door het vertrouwen tijdens de lessen, ook ik in een keer geslaagd! Bedankt Ton voor de prettige lessen.
 
Britt Geelen

Geplaatst op Wednesday 16 May 2018, 10:14
Ton bedankt voor de fijne lessen elke week, in een keer geslaagd!
 
Chris an Rijt

Geplaatst op Tuesday 01 May 2018, 07:21
Ton bedankt voor de leuke en leerzame rijlessen.
 
dennis verheggen

Geplaatst op Thursday 19 April 2018, 13:41
ton bedankt voor het behalen van het be rijbewijs!!
 
mex stienen

Geplaatst op Wednesday 11 April 2018, 10:34
Ton heel erg bedankt vool de leuke en leerzamen lessen!!
zonder jou was het nooit gelukt👍🏼.
 
Job Sentjens

Geplaatst op Friday 06 April 2018, 16:58
Ton Geelen, bedankt voor de leuke en leerzame lessen.
 
Ricardo Wennekes

Geplaatst op Sunday 18 March 2018, 10:42
Hey Ton, nogmaals bedankt voor de super rijles, was kort maar krachtig en gezellig. Groet Ricardo
 
rick corbey

Geplaatst op Wednesday 07 March 2018, 11:24
ton en Marleen bedankt voor de fijne rijlessen
 
Jon Kurvers

Geplaatst op Monday 05 March 2018, 16:31
Leuke rijlessen waarin je veel leert en ook tijd is voor gezelligheid.
 
Sander Dijkstra

Geplaatst op Wednesday 28 February 2018, 10:29
Super lessen, waarin ik heel veel heb geleerd! Heel erg bedankt
 
Suze

Geplaatst op Friday 23 February 2018, 12:03
Bedankt Ton voor de fijne leerzame en gezellige lessen.
 
Jenny wimmer

Geplaatst op Monday 05 February 2018, 16:36
Hallo Ton, heel erg bedankt voor de leerzame lessen, door die lessen ben ik vandaag in een keer geslaagd.
 
Michiel Huijskens

Geplaatst op Friday 02 February 2018, 13:08
Hoi Ton, super bedanktj veur de twie dagen gezeiver en de lessen. Toppie. En Natuurlijk geslaagdj BE!!
 
Loek Corstjens

Geplaatst op Tuesday 30 January 2018, 10:26
Bedankt Ton voor de leuke en leerzame rijlesen.
Goede rijschool met plezierige instructeur.
 
Max Vandewal

Geplaatst op Monday 29 January 2018, 16:39
Ton bedankt voor de leuke en leerzame lessen! In 1x geslaagd! Top
 
Yente

Geplaatst op Saturday 27 January 2018, 21:48
Ton heel erg bedankt voor de leuke en leerzame lessen. Hierdoor ben ik in 1 keer geslaagd!
 
Femke

Geplaatst op Wednesday 24 January 2018, 11:49
Ik wil je nog een keer bedanken voor de leuke rijlessen! Dankjewel voor je duidelijke uitleg. Daardoor ben ik ook in 1 keer geslaagd!
 

<< Begin < Vorige 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Volgende > Einde >>
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Webmaster